Зеленський підписав розпорядження про підтримку пісенного конкурсу імені Василя Сліпака

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про підтримку Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака.

“З метою підтримки талановитої молоді, розвитку національного вокально-виконавського мистецтва, увічнення пам’яті Героя України Василя Сліпака: надати підтримку Президента України Конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака” – повідомляється на сайті глави держави.

Конкурс молодих вокалістів імені Василя Сліпака проводиться Львівською Національною Філармонією у співпраці з Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Фундації Василя Сліпака. Цього року він буде проведений з 15 по 20 грудня.

Нагадаємо, що Василь Сліпак був відомим оперним співаком. Він прожив у Франції 19 років та співав у паризькій Ґранд-опера. З початком Революції Гідності став волонтером та взяв участь у революційних подіях. Під час військових дій на Донбасі Сліпак пішов воювати до 7-го окремого батальйону “ДУК”. У віці 42 роки він загинув під Донецьком.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року Петро Порошенко посмертно нагородив його званням Героя України, передавши золоту зірку батькам співака.

Як повідомляв Український репортер, на фасаді будівлі Культурно-інформаційного центру Посольства України у Франції з’явилась меморіальна дошка українському Василю Сліпаку.

На цю тему читайте також:

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *