Усіх корупціонерів зберуть у Ботанічному саду

Завтра в Ботанічному саду імені Гришка відкривається унікальний Парк корупції. Як повідомляють організатори, на території розміщено дев’ять надувних куполів (площа – понад 700 квадратних метрів).

“Це – інтерактивний парк для дорослих і дітей, який пояснює складну тему через зрозумілі образи, об’єкти, віртуальну реальність, 3D, інтерактивні панелі й інсталяції. Кожен відвідувач зможе побувати у віртуальній кімнаті і провести обшук, побачити вилучені правоохоронцями речі, а також побувати в інтерактивних куполах “кімната корупціонера” і “Страшний сон корупціонера”.

Крім того, відвідувачам засобами інсталяцій на яскравих прикладах розкажуть про боротьбу з корупцією у світі, розкриють секрет, як перемогти корупціонера.

Вхід до “корупційного” парку безкоштовний, однак доведеться заплатити стандартні 50 гривень за вхідний квиток до бот саду. Для дітей шкільного віку – 20 гривень, для дітей до 7 років, пенсіонерів і відвідувачів пільгових категорій (учасники бойових дій, ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, інваліди аварії на ЧАЕС) – безкоштовно.

Завтра, 1 червня, “Парк корупції” буде працювати з 10:00 до 16:00. А з 2 і до 17 червня розпочне роботу вже в звичайному режимі. Понеділок – вихідний день.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *