Український гурт «SecretForest» презентує спільний проект із джазовим гітаристом-віртуозом «BilalKaraman»

24 травня у львівському клубі «Малевич» відбудеться спільний концерт львівського гурту «SecretForest» та відомого джазового гітариста «BilalKaraman»(Амстердам – Стамбул), який вперше гастролюватиме в Україні. Таким інтернаціональним проектом SecretForestнаповну презентують широкому загалу власну музичну творчість.

Джазовий віртуоз міжнародного класу – гітарист BilalKaraman вперше завітає до України і до Львова зокрема для участі у спільному концертному проекті. Цей музикант є одним із найвидатніших молодих митців Туреччини. Білалу 2009-му переміг у конкурсі JazzGuitar(Стамбул). В дискографії гітариста – два альбоми: Bahane / BBS Music (2011 р.) і «Патіка» / BaykuşMusic (2013 р.).

Окрім сольної кар’єри, співпрацював із багатьма виконавцями у концертах та в альбомах – з Маркусом Міллером, Бутчем Моррісом, ЛарсомДаніельсоном, Майком Морено… Білал заснував першу віртуальну гітарну академію в Туреччині під назвою Gitarakademisi.com. Розробив унікальний стиль і так коротко пояснює свою музику: «Унікальний підхід до джазової гітари через Близький Схід».

Отже, гурт SecretForest і гітарист BilalKaraman запрошують меломанів у львівський клуб, аби відчути, як за допомогою музики можна розширити грані своєї сутності та світогляд, краще зрозуміти інших, поринути у глибини свого серця і віднайти джерело життєдайної енергії та натхнення. Під час цього концерту у форматі візуально-звукового шоу буде представлений сеанс глибокої релаксації, що є абсолютнимекспериментом у світі музичного й театрального мистецтва.

«Ми живемо у світі звуків, – каже лідер гурту SecretForest Олександр Макаров. – А як впливає на нас те, що ми чуємо? Від звукових вібрацій змінюється не тільки наш настрій, а й робота фізіологічних механізмів тіла. Звуки можуть змінити ритм роботи серця і дихання. Та найбільшому впливу звуків піддається наш внутрішній світ. Ми можемо цього не усвідомлювати, але наше сьогодення визначає наше майбутнє. Те, що впускаємо у своє життя сьогодні, впливає на наше завтра. Їжа, яку їмо, музика, яку слухаємо, фільми, які дивимося, книги, які читаємо, друзі, з якими спілкуємося, – усе це формує нашу свідомість і обставини нашого життя».

«SecretForest» – український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп. Творчість цієї команди – експериментальна подорож у світ музики і мантр, яка виходить за рамки звичних настроїв та повсякденних турбот і наближує кожного слухача до себе справжнього, вчить бути самим собою. Поєднання акустичних інструментів, електронного звучання і текстів на стародавній мові санскрит робить кожен виступ SecretForestособливим. Зараз гурт працює над своїм майбутнім альбомом, реліз якого під лейблом MoonRecords заплановано на червень 2018 року.

Зробіть крок назустріч до себе – завітайте на спільний концерт львівського гурту SecretForestта відомого джазового гітариста міжнародного класу BilalKaraman.

Галина ГУДЗЬО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *