Титул найращої моделі року отримала донька Сінді Кроуфорд

Кайя Гербер – молодша донька всесвітньо відомої супермоделі Сінді Кроуфорд. У свої 17 дівчина може похвалитися багатьма досягненнями, тому по праву стала володаркою титулу найкращої моделі 2018 року.

Зокрема, нещодавно в Лондоні, в будівлі Альберт-Холу, відбулася урочиста церемонія нагородження в області моди «British Fashion Awards», на якому були присутні більше чотирьох тисяч гостей, – пише видання «Без табу».

Традиційно, професіонали fashion-індустрії вибирають серед всіх кращих діячів у сфері моди. Однак, найбільший інтерес публіки привертає номінація «Модель року». У 2018 року за це звання боролися Адут Акеч, Адво Абоа, Белла Хадід, Кайя Гербер і Вінні Харлоу.

Перемогу здобула наймолодша з моделей – Кайя Гербер. Під час вручення номінації ведучі оголосили: «За глобальний вплив моделі, яка протягом останніх 12 місяців домінує в галузі і має вагу за межами подіуму».

Варто відзначити, що молодша донька Сінді Кроуфорд дійсно брала участь у багатьох знакових показах 2018 року. Знаменитість також не раз з’являлася на обкладинках іменитих глянців. До речі, журі також брало до уваги кількість передплатників в Instagram, а їх у Гербер більше чотирьох мільйонів.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *