Творча школа Павла Табакова благодійно покаже дитячі мюзикли у Львові, Золочеві, Стрию та Дрогобичі

Мюзикл для всієї родини «Фабрика Санти» від Творчої школи Павла Табакова уже кілька років збирає аншлаги у Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва. Торік для львів’ян було організовано три прем’єрні покази.
А цього року виставу (з дотриманням карантинних вимог) у Львові можна відвідати 19 грудня (о 15:00 та 18:00) у Центрі Довженка, що на Сихові, а також 27 грудня (о 16:00 та 19:30) у клубі «Малевич».
На першій виставі у День Святого Миколая, 19 грудня, у Центрі Довженка у Львові юні артисти Творчої школи виступатимуть для дітей із соціально незахищених сімей – для сиріт, дітей з особливими потребами та родин бійців АТО. А це близько 400 дітей зі Львова та області.
Крім того, благодійні покази відбудуться у трьох містах Львівської області: 25 грудня – у Золочеві (Народний дім, 14:00), 26 грудня – у Стрию (Підгорецький маєток, с. Підгірці біля Стрия, 14:00), 28 грудня – у Дрогобичі (Народний дім, 14:00).
Благодійні вистави стали вже традиційними для артистів Творчої школи Павла Табакова. Роль помічників Санти – їхнє друге покликання. Цього року діти-глядачі і їхні батьки не просто побачать шоу, а пройдуть посвяту у помічники Санти. Адже, як сказано у виставі, «У Миколая, Санти немає інших рук, окрім наших». Казка живе доти, доки є люди, які її творять для інших.
Автором мюзиклу «Фабрика Санти» є композитор і співак, переможець «Голосу країни» Павло Табаков. Видовищна історія уже має тисячі прихильників. І їхня кількість з кожним роком усе зростає.
Допомагають цього року артистам Творчої школи у підготовці подарунків для діток у Львові благодійники Олександр Бережанський (BERTA group, мережі «Близенько», «Чистенько»), група компаній «Шувар».
Спеціальним гостем свята стане сам автор мюзиклу – Павло Табаков.
Галина ГУЗЬО
Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *