Цю пісню про красиву пані варто почути. Зі святом, чарівні українки! (+ відео)

“Український репортер” вітає чарівних і прекрасних українок зі святом! І дарує усім їм розкішну пісню, яку виконали на сцені знаменитого поетично-музичного фестивалю “Віршень” дует з Черкас – Заслужений діяч естрадного мистецтва України Владислав Придатченко і Олексій Юрін.

Цьогоріч “Віршень, який щороку традиційно проводить вільний митець Сергій Пантюк, пройшов 10 лютого, на столичному Подолі, у приміщенні видавництва «Смолоскип».

«Віршень» – це завжди щось незвичайне і дивовижне. І не тільки тому, що тут є «Ворожа кров», що до зали на 80 місць приходить кілька сотень шанувальників високого Слова. Тут завше почуєш щось «бомбезне» (так говорить Сергій Пантюк). На сцені співають, грають, читають вірші, гуморески, розповідають про книжкові новинки… На гостину приходять як знаменитості, так і початківці. Тут «народжуються» і таланти, бо дорогу дають неординарній, креативній творчій молоді. Буває, що фестиваль триває понад десять годин! Після закінчення “вільного концерту” люди повертаються до своїх домівок окриленими та в чудовому настрої.

На фото: Владислав Придатченко і Олексій Юрін. Їм аплодував “Віршень”
Фото Володимира ОСИПЕНКА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *