Володаркою титулу Міс Всесвіт стала 26-річна Андреа Меса з Мексики

У 69-му конкурсі Міс Всесвіт перемогла 26-річна представниця Мексики Андреа Меса.

До п’ятірки найкращих увійшли дівчата з Бразилії, Індії, Домініканської Республіки та Перу.

Українка Єлизавета Ястремська до ТОП-21 конкурсанток не потрапила.

Про це повідомляють сайт конкурсу та BBC.

Корону переможниці Месі передала «Міс Всесвіт-2019» Зозібіні Тунці, яка представляє Південно-Африканську Республіку.

Андреа Меса має науковий ступінь в галузі розробки програмного забезпечення та пишається тим, що вона отримала вищу освіту у сфері, яку здебільшого обирають чоловіки. Жінка бореться за захист прав жінок, а наразі зосередила свою увагу на протидії ґендерному насиллю.

Вона також є частиною глобальної благодійної ініціативи зі збору коштів для знедолених в Індії, Індонезії та Китаї. Жінка є веганкою, сертифікованою візажисткою та любить активний спосіб життя. Вона займається кросфітом і екстремальними видами спорту, зокрема сандбордингом.

Андреа Меса працює інженеркою-програмісткою, а також є дипломованою візажисткою. Вона захоплюється екстремальним спортом та кросфітом.

Меса також виступає за права жінок та є амбасадоркою туристичного бренду свого рідного міста Чіхуахуа.

У своїй промові на конкурсі Андреа говорила про те, як змінюються стандарти краси: «Ми живемо у суспільстві, яке стає дедалі прогресивнішим, і оскільки ми прогресуємо як суспільство, ми прогресуємо і в тім, що стосується стереотипів. Нині краса – це не лише те, як ми виглядаємо. Як на мене, краса випромінюється не лише в нашій душі, але і в нашому серці та в тому, як ми поводимося. Ніколи не дозволяйте нікому казати, що ви не є цінними», – сказала вона.

Цьогорічний конкурс відбувався у штаті Флорида (США). У ньому взяли участь більш як 70 країн. До ТОП-5 також потрапили представниці Бразилії, Індії, Домініканської Республіки та Перу.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *