Романтик Tabakov виступить у рідному Львові з концертною програмою під білий рояль

У середу, 29 вересня, у Львові відбудеться сольний концерт Павла Табакова, який віднедавна виступає як Tabakov. Концертна програма під назвою «В тобі моя любов» звучатиме у супроводі білого рояля, що додасть осіннім вечорам особливих шарму, затишку та романтики. 

Невиправний романтик, улюбленець жінок, володар титулу «Голос країни» Tabakov 29 вересня порадує усіх своїх шанувальників, а особливо шанувальниць, сольним концертом у рідному Львові. Того вечора співак представить як хіти «Ти танцюєш одна», «Моя на все життя», «Тільки ти моя», «Любов Жива», «Все для нас», так і пісенні прем’єри.

Реліз однієї з них відбувся місяць тому, – «В тобі моя любов», і вона уже встигла завоювати любов слухачів: за місяць романтична новинка зібрала на YouTube понад 200 тисяч прослуховувань – https://www.youtube.com/watch?v=xkeTF-bJ4cs). Цій пісні уже пророчать перевершити славу весільного хіта номер один «Тільки ти моя», під який українці завдяки Табакову одружуються уже понад десять років.

Чимало пісень отримають нове, акустичне, звучання – під рояль. Що зробить романтичний музичний вечір від Табакова ексклюзивним. Імпровізація, неповторна атмосфера і тільки справжні емоції – обов’язкові складові «живих» зустрічей з артистом!

Сольний концерт Tabakov «В тобі моя любов» 29 вересня у !FESTrepublic відбудеться із дотриманням карантинних норм МОЗ, чинних у період проведення заходу. Організатор – компанія BIGSHOW Agency.

Галина ГУЗЬО

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *