Переможця “Євробачення-2017” поклали до лікарні для пересадки серця

Португальського співака Сальвадора Собрала, який переміг у Києві на пісенному конкурсі “Євробачення-2017”, екстрено госпіталізували для трансплантації серця. Про це повідомляє португальська преса. Він перебуває у лісабонській клініці Hospital de Santa Cruz en Carnaxide, де очікує на прибуття свого донорського серця.

Останнім часом стан здоров’я 27-річного співака, який має вроджену ваду серця, різко погіршився через гастролі й численні концерти, які йому стали пропонувати після перемоги на престижному конкурсі. Лише з травня він відіграв 20 концертів.

Нещодавно переможець “Євробачення-2017” скасував три концерти і дав свій останній виступ перед тривалою перервою на лікування. Коли співак зможе повернутися на сцену – поки невідомо.

Сальвадор Собрал народився у Лісабоні, деякий час жив у США та в Барселоні. Хлопець вивчав психологію, однак любов до музики взяла своє. Він навчався у престижній школі Taller de Musics і взяв участь у кількох престижних музичних проектах, зокрема у португальському аналогу “Голосу”. Торік вийшов музичний альбом співака “Excuse Me”.

Сальвадор Собрал

На “Євробаченні” в Києві він переміг з піснею “Amar Pelos Doi” (“Для нас двох”).

Фото на головній Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *