Оприлюднено запрошення на весілля принца Гаррі і Меган Маркл (+фото)

Меган Маркл і принц Гаррі вже розіслали запрошення на своє весілля, яке відвідають 600 гостей. Весільна церемонія, запланована на 19 травня, пройде, як відомо, в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку.

Приблизно 600 осіб, у тому числі членів королівської сім’ї, родичів Меган Маркл і друзів, запрошено на церемонію в каплиці і святковий обід, а 200 обраних гостей відвідають ще й прийом у Фрогмор-хаусі, особняку XVII століття, розташованому неподалік від Віндзорського замку.

Фрогмор-хаус – заміська резиденція членів британської королівської сім’ї. Меган і Гаррі їздили туди для фотосесії з нагоди заручин.

Запрошення на весілля були виконані друкарською компанією Barnard and Westwood, яка з 1985 року має дозвіл на виготовлення друкованої продукції на замовлення Її Величності.

Для запрошень на весілля  обрали чорний колір шрифту для напису і золотий – для герба принца Уельського, а також для декоративних елементів по краях.

Над створенням запрошень працювала дівчина на ім’я Лотті Смолл, яка нещодавно освоїла роботу на друкарському верстаті 1930-х років.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *