Оголошено номінантів на премію “Оскар”-2018

Нагадаємо, що 90-та церемонія премії “Оскар” відбудеться 4 березня 2018 року у Лос-Анджелесі.

Номінанти кінопремії:

В категорії найкращий фільм представлені: «Назви мене своїм ім’ям», «Темні часи», «Дюнкерк», «Пастка», «Леді-Птаха», «Фантомна нитка».

Найкращий режисер: Крістофер Нолан (“Дюнкерк”), Джордан Піл (“Пастка”), Ґрета Ґервіґ (“Леді-Птаха”), Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”), Гільєрмо дель Торо (“Форма води”).

Найкраща чоловіча роль: Тімоті Шалемей (“Назви мене своїм ім’ям”), Деніел Калуя (“Пастка”), Деніел Дей-Льюїс (“Примарна нитка”), Гері Олдмен (“Темні часи”), Дензел Вашингтон.

Найкраща чоловіча роль другого плану: Уіллем Дефо (фільм «Проект Флорида»), Вуді Харрельсон (фільм «Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі»), Річард Дженкінс (фільм «Форма води»), Крістофер Пламмер (фільм «Усі гроші світу»), Сем Рокуелл (фільм «Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі»).

Найкраща жіноча роль: Саллі Гокінс (“Форма води”), Френсіс Макдорманд (“Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі”), Марго Роббі (“Я, Тоня”), Сірша Ронан (“Леді-Птаха”), Меріл Стріп (“Секретне досьє”).

Найкраща жіноча роль другого плану: Мері Джей Блайдж (“Ферма “Мадбаунд”), Аллісон Дяенні (“Я, Тоня”), Леслі Менвілл (Phantom Thread), Лорі Меткальф (“Леді-Птаха”), Октавія Спенсер (“Форма води”).

Найкращий оригінальний сценарій: «Любов – хвороба» (Емілі В. Гордон, Кумейл Нанджіані), «Пастка» (Джордан Піл), «Леді-Птаха» (Ґрета Ґервіґ), «Форма води» (Гільєрмо дель Торо, Ванесса Тейлор), «Три білборди за межами Еббінга, штат Міссурі» (Мартін Макдонах).

Найкращий сценарій-адаптація: «Називай мене своїм ім’ям» (сценарій Джеймса Айворі), «Горе-творець» (сценарій Скотта Нейстадтера та Майкла Вебера), «Логан» (сценарій Скотта Френка, Джеймса Мангольда та Майкла Гріна), «Велика гра» (сценарій Аарона Соркіна), «Ферма «Мадбаунд» (сценарій Вірджіла Вільямса та Ді Ріс).

Найкращий анімаційний повнометражний фільм: «Бебі-бос» (Том Макграт та Рамсі Енн Нейто), «Годувальник» (Нора Туомі та Ентоні Лео), «Коко» (Лі Анкріч та Дарла К. Андерсон) «Фердинанд» (Карлус Салданья), «З любов’ю, Вінсент» (Дорота Кобела, Х’ю Унлшман та Айван Мактаггарт).

Найкраща операторська робота: «Той, що біжить по лезу 2049» (оператор Роджер Дікінс), «Темні часи» (оператор Брюно Дельбоннель), «Дюнкерк» (оператор Ван Хойтем), “Ферма “Мадбаунд” (оператор Рейчел Моррісон), «Форма води» (оператор Дан Лаустсен).

Найкращий фільм іноземною мовою: «Фантастична жінка», Чілі; «Інсульт», Ліван; «Некохання», Росія; «Про тіло і душу», Угорщина; «Квадрат», Швеція.

Найкраща пісня: «Mighty River» (із кінофільму «Ферма «Мадбаунд»), «Mystery of Love» (із кінофільму «Називай мене своїм ім’ям»), «Remember Me» (із мультфільму «Коко»), «Stand Up for Something» (із кінофільму «Маршалл»).

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.