“Не приходь”. KRISTONKO вперше виконує пісню у новому для себе стилі (+відео)

Співачка та блогерка Kristonko прем’єрить авторський трек «Не приходь». Вперше зірка співає не про «хепі енд».

«Напевно, перша моя авторська пісня про кохання, яке втратило свою силу. Яке змучилось терпіти зраду, зневагу та брехню. В пісні є рядки: «не проси мою любов». Тобто серце людини настільки вже змучилось від емоційних гойдалок, що воно просто каже: «не проси, я вже тебе більше не полюблю». Гадаю «не хепі енд» тема, близька багатьом.
Також я зрозуміла, що пишу тільки про щасливий кінець, але життя таке, що насправді не все так чудово і безхмарно. Майже кожен відчував схоже, коли обирав не ту людину», -ділиться Kristonko.

Прослуховуючи трек, на думку виконавиці, слухач може згадати те, що було в нього в житті, попередній досвід. Або просто проникнутися тими словами та емоціями, які чує у пісні.
Також співачка вперше виконує пісню у новому для себе стилі – «Синті -поп».

«Ідея пісні була моя. Маю команду з трьох людей, які тільки вносять певні корегування в текст та звучання самого твору. Пісню створювала, як завжди під мотив, який я наспівую. Потім підбирається текст, структура та погнали випускати. Новий стиль в музиці мені запропонувала людина, яка робить всі супроводи- «Мінуси». Каже :«Давай зробимо щось нове». Я це підтримала. Класний біт, качає і водночас щось свіже. Ніби нове дихання в моїй творчості. І взагалі, зараз відбулась серйозна трансформація мого стилю в музиці. Дуже цікаво, як сприймуть це мої слухачі»,- розповідає співачка.

Також Kristonko з командою зняли відеороботу на нову пісню. На знімальний майданчик довелось викликати евакуатор. Без нього, як каже авторка пісні, не вдалось би з такою легкістю зняти кліп, адже він був дуже екстремальний.

«Знімали без жодних страховок. Було дуже ризиковано. Оператор знімав і водночас контролював те, щоб не впасти в обрив Карпат. Ніколи не забуду ці зйомки, офіційно вони були найекстремальніші»,-шокує блогерка.

Катерина ГУК

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”