Найгірші фільми 2018 року: рейтинг американського журналу “The Hollywood Reporter”

Критики журналу The Hollywood Reporter” презентували рейтинг найгірших фільмів 2018 року. Рейтинг опубліковано на сайті видання. Найгіршою картиною року став фільм “Кодекс Готті” з Джоном Траволтою у головній ролі.

За словами критиків, “Кодекс Готті” позбавлений напруги, “місцями безглуздий, а місцями просто нудний”, – повідомляє rezonans.

Друге місце в антирейтингу посів фільм “Робін Гуд: Початок” Отто Батхёрста. У виданні йдеться, що стрічка “вийшла гіршою, ніж будь-хто міг уявити”. Всі, хто мають відношення до цього неподобства, повинні тим чи іншим чином публічно покаятися, – наголошує критик журналу. Крім того, йдеться, що у картині невдало підібрано бутафорську зброю і костюми для акторів.

Замикає першу трійку фільм “П’ятдесят відтінків свободи”. Автори зазначили, що творці “намагаються перетворити одну з, ймовірно, найбільш нудних пар, коли-небудь показаних на кіноекрані, в захоплюючих персонажів”.

Також до рейтингу потрапили такі фільми, як “Саме життя”, “Веном”, “Лускунчик і чотири королівства”, “Лос-Анджелес у вогні”, “Операція “Кульова блискавка”, “Злам часу” і “Суспірія”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *