Дві українки спродюсували легендарну фешн-зйомку у Нью-Йорку (+фото)

Львів’янки Марія Гражина Чаплін та Анна-Марія ля Жермен стали продюсерами унікальної фешн-зйомки для світового глянцю. У головних ролях – всесвітньо відома модель Коко Роша та німецький фотограф-легенда Еллен фон Унверт, світлини якої оцінюють у десятки тисяч доларів.

Локацією для знакової колаборації виступив американський готель The Beekman – знаменита з 1761 року нью-йоркська штаб-квартира, яку асоціюють із найвпливовішими культурними діячами в історії. Інтер’єр готелю, який через століття зберіг свою цілісність, успішно поєднався з концепцією кубинських вібрацій, створену зірковим стилістом Філіппом Утером.

Марія Гражина Чаплін, будучи засновницею World Influencers and Bloggers Awards – «Оскара для блогерів», обрала для зйомки цих видатних людей не випадково. «Коко Роша та Еллен фон Унверт, на мою думку, – найвизначніші особистості у світі моди, які завдяки своїм талантам і активній діяльності у світі діджітал заслуговують звання Influencers Icons», – каже вона.

Еллен фон Унверт / @ellenvonunwerth – одна з найвідоміших сучасних фотографів-жінок. На початку 1990-х, коли голлівудські актриси домінували на обкладинках журналів у всьому світі, німецька фотограф сприяла народженню культу «Супермодель». Саме Еллен допомогла відкрити супермодель Клаудію Шиффер. Зараз Фон Унверт продовжує розширювати межі свого мистецтва та пропагує ігрові, кінетичні і прогресивні жести та пози моделей, розширюючи можливості жінок, показуючи їх сильними, вільними та незалежними.

Коко Роша / @cocorocha – всесвітньо відома модель. Її особистий бренд створили театральні пози, риси ельфа та активна присутність в соціальних мережах. Коко – одна з перших діджитал-супермоделей, відома своєю протекцією молодих моделей. Крім того, Роша – співвласниця агентства моделей Nomad Management. Також вона заснувала Coco Rocha Model Camp – багатоденний майстер-клас для моделей та фотографів.

Галина ГУЗЬО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *