Лію Ахеджакову госпіталізували з коронавірусом

У Росії акторку Лію Ахеджакову госпіталізували з виявленою коронавірусною хворобою COVID-19. Про це повідомляє “Интерфакс” із посиланням на представника артистки.

Зазначається, що 82-річна акторка перебуває в одній із лікарень російської столиці у звичайній палаті. “Вона госпіталізована з коронавірусом, почуває себе нормально”, – сказав співрозмовник.

Лія Ахеджакова народилася в 1938-му році у Дніпрі. У кіно дебютувала в 1973 року, виконавши роль Аллочки в фільмі Михайла Богина “Шукаю людину”. Упродовж кар’єри зіграла в більше 90 кінострічках і співпрацювала з багатьма відомими режисерами.

Одними із найяскравішими появами Ахеджакової в кіно є її ролі у фільмах Ельдара Рязанова “Іронія долі”, “Службовий роман”, “Гараж”, “Про бідного гусара замовте слово”, “Небеса обітовані” та інші.

Нещодавно в Санкт-Петербурзі госпіталізували з коронавірусом 86-річного актора, народного артиста СРСР Олега Басілашвілі. Повідомлялося, що артист разом із хворою дружиною перебуває в одній із петербурзьких клінік.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *