Легендарний вуличний художник Бенксі продасть свою картину, присвячену британським медикам

Стріт-арт навчив Бенксі, що графіті або картина повинні містити чітке послання, яке прочитується відразу. Адже вулиця – не картинна галерея, в якій відвідувач може подовгу стояти перед полотном, намагаючись зрозуміти, «що хотів сказати художник» хаотичним нагромадженням кольорових плям.

Ось і картина британського художника, яку він у травні минулого року залишив у лікарні в Саутгемптоні, гранично зрозуміла. Хлопчик років п’яти-семи, викинувши на смітник фігурки Бетмена і Людини-павука, замінив їх лялькою медсестри в плащі, як у Супермена, і на обличчі у неї не маскувальна маска, як у супергероїв, а найпростіша медична, пише LentaUA.

До картини Бенксі додав записку, в якій подякував медикам за все, що вони роблять в боротьбі з коронавірусом. Спочатку він заявляв, що вивісив це досить велике полотно (приблизно один квадратний метр) в саутгемтонской лікарні аж до закінчення там карантину, а потім виставить його на аукціон. А гроші, отримані від його продажу, підуть на благодійні цілі для Національної служби охорони здоров’я Великобританії. Вона буде виставлена на аукціон 23-го березня.

Аукціонні торги за найдорожчу картину Бенксі, яка була продана в 2019-му році за 12,1 млн. дол., починалися з попередньої оцінки 2,5 млн. доларів.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.