Костянтин Томільченко в США перетворив віртуальну “Втечу” на реальний успіх (+відео)

Хореограф Костянтин Томільченко (відомий, зокрема, як постановник шоу «Х-фактор» і «Танцюють всі!») зі своєю командою викликав захват журі конкурсу America’s Got Talent.

Українська команда з номером The Escape (Втеча) здобула «так» від усіх чотирьох суддів 13-го сезону «Америка має талант» і пройшла в наступний етап, повідомляє СТБ.

За сюжетом The Escape головний герой перебуває у віртуальній реальності. Спочатку подорож проходить спокійно, але потім перетворюється на небезпечну пригоду. Герой потрапляє в різні місця: від лісу до морських глибин.

«Цей номер виник як творчий експеримент, над яким ми почали працювати ще у квітні 2017 року. Нас зацікавило, що буде, якщо ми створимо танець у 3D-просторі, де виконавці зможуть переміщатися не тільки на сцені, а й над нею – фактично вільно літати перед глядачами. Після кількох місяців експериментів ми зрозуміли, що це не лише можливо, але й може виглядати по-справжньому захопливо», – поділився секретом успіху Костянтин Томільченко.

У 13-му сезоні до журі входять супермодель Гайді Клум, співачка Мел Бі, актор Гові Мандел та продюсер Саймон Ковелл. Головний приз конкурсу – $1 000 000.

Фото СТБ

https://youtu.be/-2bvmM69A_g

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *