“Книжковий Арсенал” відкриється у Києві у восьмий раз

З 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі в Києві зберуться триватиме VІII Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал”.

Близько 200 українських письменників і 75 гостей з 30 країн світу долучаться до участі у заходах фестивалю.

Фокус-тема цьогорічного фестивалю — «Проект майбутнього».

“Інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу й мистецтво. Понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти”, — йдеться у прес-релізі “Арсеналу” – Місія– сприяти розвитку українського літературно- мистецького середовища та книжкового ринку шляхом міжнародного обміну й поширення найкращих світових практик. У центрі уваги фестивалю— культурна модернізація, самоосвіта і популяризація читання. Книжковий Арсенал розглядає книгу не лише як інтелектуальний продукт і атрибут сучасного стилю життя, але й як сферу для інновацій, що активно взаємодіє з іншими креативними індустріями.

Серед учасників української програми – зірки літературної сцени України: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Тарас Прохасько, Ірена Карпа, Юрій Іздрик, , Юрій Винничук, Андрій Курков, Марія Матіос, Любко Дереш, Василь Шкляр, Ірен Роздобудько та багато інших.

Фото із сайту Мистецького арсеналу

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *