Катерина Бужинська презентувала нову пісню про осіннє кохання (+відео)

Катерина Бужинська презентувала танцювальний хіт Олексія Малахова “Закохана в осінь” – пісню про те, наскільки важливо знайти своє кохання і не пройти повз своєї долі.

Про це співачка поділилася на своїй сторінці у Фейсбуку.

Прем’єра від співачки – це своєрідний гімн тій єдиній людині, про яку мріє кожен з нас, яку чекаєш усе життя і завдяки якій народжуються такі пісні як “Закохана в осінь”.

Співачка закликає оглянутись навкруги і дати шанс тому, хто вже давно поруч з нами, адже доля ніколи не зводить двох незнайомих людей просто так. Іноді випадковий дзвінок, випадкова зустріч, або ж просто випадковий погляд і є тим самим шансом на щасливе життя з людиною, яка ще вчора була для вас ніким.

Прем’єру пісні артистка поєднала з міні-канікулами в Італії разом з чоловіком. Світлинами з відпочинку співачка поділилася у Фейсбуку.


Цього разу закохані відпочивали вдвох, вирішивши влаштувати собі невеликий романтичну відпустку. З чоловіком Дімітаром Стойчевим співачка Катерина Бужинська побувала в мальовничих куточках італійського узбережжя, де надихнулася на написання нових пісень. За словами артистки, подібні поїздки допомагають їй заново закохуватися в чоловіка, оскільки завдяки подорожам їхні почуття починають грати з новою силою.


Після кожної подорожі народжується історія! Цього разу хіт-мейкер Олексій Малахов ідеально відчув мій стан і написав пісню, яка співзвучна з моїм станом. Нагадаємо, що автором слів і музики пісні є Олексій Малахов.

Цієї осені хочеться нагадати всім дівчатам, що зима – вже близько, і зігріватися холодними зимовими вечорами приємніше в компанії коханого чоловіка, – прокоментувала посил нової пісні Катерина Бужинська.

Відео нової пісні Катерини Бужинської “Закохана в осінь”


Всього переглянуто: 573 178. Ця публікація: 34, 1 зараз.
Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =