Софійська площа у Києві стала співочою. Відкрили фан-зону Євробачення

Будьте, як удома, кажуть гостям кияни, які прийшли на відкриття цього містечка. Майже тисяча – стільки людей прийшло на цей святковий захід. Софійська площа у Києві стала співочою. Тут відкрили фан-зону Євробачення.

На головній сцені у день відкриття виступали співкаи Анастасія Прудіус, Світлана Тарабарова, Alyosha, Alloise.

А головний пам’ятник площа – Богдану Хмельницькому – увесь в прапорах. Довкруж встановлено 42 стяори іноземних держав – учасниць Євробачення.

Половина периметру Софійської площі з лівого боку від головної сцени відгороджена від проїжджої частини декоративними арками, які прикрашені штучними квітами та синіми, жовтими, червоними й зеленими парасольками.

Зона працюватиме з 30 квітня по 14 травня з 10:00 до 22:00 щодня, вхід вільний. За увесь час функціонування фан-зони тут планується провести 11 концертів. Фан-зона на Софійській площі здатна розмістити до 10 тисяч відвідувачів.

Фан-містечко буде поділене на такі зони: культурно-мистецька, інформаційно-довідкова, зона відпочинку, зона розваг та зона фудкорту.

Тут можна буде взяти в оренду велосипед, ролики та самокати; зробити власний сувенір у зоні майстер-класів; заспівати у караоке; поглянути на незвичайні крижані скульптури; переглянути цикл коротких атмосферних роликів, присвячених українській культурі, традиціям, народним звичаям від їх витоків до сучасності від Film.ua.

Фото Олексія ІВАНОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *