Екс-чоловік Брітні Спірс вимагає від неї сто десять тисяч аліментів

Історія з вияснення стосунків між Брітні Спірс та її колишнім чоловіком Кевіном Федерлайном далека від хепі-енду. Раніше екс-чоловік співачки подав до суду і заявив, що суму аліментів, які Брітні виплачує на утримання дітей, потрібно збільшити.

Незважаючи на те, що Брітні практично весь час проводить з синами, а з батьком вони бувають лише на канікулах, тепер співачка повинна виплатити Кевіну 110 000 доларів. У суму, яку Брітні повинна перевести на рахунок Кевіна, входять гроші на допомогу на утримання дітей, а також судові витрати. Крім цього Брітні вже платить колишньому 35 тисяч доларів щомісяця, які він повинен витрачати на облаштування побуту і навчання 12-річного Шона Престона і 11-річного Джейдена, коли вони знаходяться з ним, – повідомляє 24news.

Крім двох синів від Спірс, Федерлайн виховує ще чотирьох. Співачка повідомляє, що брак грошей на виховання шістьох дітей – це не її проблема.

Джерело повідомляє, що Брітні переживає через ситуації, що склалася. «Вона просто хоче, щоб все вирішилося якомога швидше. Але здаватися вона не буде. Брітні турбується, що якщо погодиться зараз збільшити суму аліментів, то хто їй дасть гарантію, що Кевін на цьому зупиниться і в наступний раз не зажадає від неї ще більше грошей? ».

Як говорить близьке до зірки джерело, сама Брітні витрачає на утримання дітей не більш тієї суми, яку виплачує Федерляйна, тому впевнена, що збільшувати аліменти не потрібно. Співачка впевнена, що гроші потрібні колишньому для його родини. «Згідно із законом обоє батьків повинні вносити свій вклад у виховання дітей. Де внесок Федерлайна? »- говорить вона.

Адвокат Федерлайна стверджує, що батько дітей повинен отримувати мінімум в три рази більше тієї суми, яку виплачує йому Брітні зараз. Він налаштований серйозно і збирається зробити все, щоб його клієнт отримав бажане. «Ми надали їм (адвокатам Брітні Спірс) достатньо часу, щоб вони вирішили питання зі збільшення суми аліментів, але вони повернулися з зовсім нераціональною відповіддю.

Вони не хочуть надавати фінансову інформацію Брітні, включаючи податкові декларації, як того вимагає Сімейний кодекс Каліфорнії. А це не якийсь там каліфорнійський кодекс знаменитості, і їй доведеться йому підкоритися. Але ми як і раніше відкриті для того, щоб вирішити це питання без судового втручання », – розповів адвокат Федерлайна Марк Вінсент Каплан.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *