Померла телеведуча Руслана Писанка

Відома українська акторка і телеведуча Руслана Писанка померла у віці 56 років. Вона перебувала в Німеччині, де боролася з важкою хворобою.

Про це повідомляє ТСН.

Телеведуча пішла з життя вночі 19 липня. Ще рік тому після великої перерви вона повернулася на роботу на телебаченні й навіть не здогадувалася, що попереду війна та боротьба з важкою хворобою, яка забере життя.

Через війну акторка виїхала до Німеччини. Там лікарі діагностували в неї важку хворобу. Руслана майже нікому не розповіла про свій діагноз. Телеведуча ввела особисту війну й водночас допомагала Україні, будувала плани на щасливе майбутнє на рідній землі.

Велика війна змусила поїхати її до Німеччини. Там лікарі у Руслани Писанки діагностували важку хворобу. Руся практично нікому не казала про свою війну. Стежила за усіма подіями, допомагала, сміялась в трубку, будувала плани на майбутнє. Але хвороба сьогодні вночі нашу Русю забрала, – повідомили у “Сніданку з 1+1”.

Наразі невідомо, коли й де відбудеться церемонія прощання з телеведучою. Ймовірно, її тіло привезуть до Києва, щоб поховати зірку вдома.

Редакція

Редакція “Українського репортера”