До нас їде “Рабиня Ізаура”

Україну вперше відвідає улюблениця мільйонів глядачів, головна актриса відомого бразильського телесеріалу «Рабиня Ізаура» Луселія Сантуш.

Вона стала героїнею одного з випусків нового бразильського сезону у проекті «Світ всесвітньої сторінки», прем’єра якого відбудеться вже цього року на «1 + 1»., – передає видання “Публічні люди”

«Нам було цікаво знайти ідол мільйонів жінок, що заставляла плакати навіть чоловіків, знамениту рабюну Ізауру, і подивитися, як сьогодні живе актриса.

Знайти Луселію Сантуш було нелегко. Зараз актриса продовжує свою творчу діяльність, але вже на театральній сцені. З журналістами вона спілкується неохоче, тому домовитися про інтерв’ю було досить складно. А запросити до України – взагалі непросто.

Однак, Луселія з радістю прийняла пропозицію і погодилася на поїздку в Україну», – поділився провідний проект Дмитро Комаров.

Уже в жовтні Україна зможе познайомитися з Луселією Сантуш ближче. Актриса планує відвідати Київ і разом з Дмитром Комаровим і Александром Дмитрієвим поїхати в тур іншими містами України – до Харковав, Дніпра, Києва, Ужгорода, Чернівців та Одеси.

Нагадпємо: Луселія Сантуш – бразильська актриса, відома в основному як виконавця головної ролі в сериалі “Робня Ізаура”.

Також Луселія зяилася в десятках інших робіт. Проявила себе і як режисер, сценарист, продюсер.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *