Bon voyage: показ круїзної колекції CHANEL 2018/19

Чого тільки не бачив Гран-Пале в Парижі за час проведення шоу CHANEL: і мітинг за фемінізм, і копію Ейфелевої вежі, і осінній туманний ліс. Вчора, 3 травня спеціально до показу нової круїзної колекції під прозорим куполом пришвартувався лайнер «La Pausa».

Карлу Лагерфельду (який останні роки проводив покази Cruise в різних країнах світу) вдалося, навіть не покидаючи Париж, відправитися в подорож.

Відкривали показ найбільш затребувані моделі світу сестри Белла та Джіджі Хадід.

Нову круїзну колекцію креативний директор CHANEL створив у морському стилі. До традиційної бавовни, смужок і білого кольору Лагерфельд додав денім, улюблений твід, жовтий і рожевий відтінки. Шифонові сукні змінилися на двобортні жакети і шкіряні брючні костюми, а солом’яні капелюхи – на новомодні берети.

Вся іронія, як завжди у маестро, в аксесуарах: сумки у вигляді рятувального круга, білосніжні туфлі Мері Джейн і окуляри в круглій оправі ризикують увійти в wish-листи всіх фешн-інсайдерів планети. А макіяж моделей, виконаний в яскраво-синіх відтінках.

У фіналі показу під крики чайок і знайому всім композицію «Go West» Pet Shop Boys Карл Лагерфельд запросив всіх гостей на борт корабля «La Pausa» (названого на честь улюбленої резиденції Габріель Шанель на Французькій Рив’єрі).

 

Bon voyage!

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *