Анджеліна Джолі і Бред Пітт знову вирішили помиритися

Шанувальники Анджеліни Джолі і Бреда Пітта досі сподіваються на їх возз’єднання (як, втім, і сам актор).

Як повідомляють інсайдери, зірки уклали перемир’я, і Джолі навіть залишиться на Різдво в Каліфорнії спеціально для того, щоб їхні діти змогли відзначити свято з батьком.

Відомо, що голлівудські актори розійшлися у 2016 році. Однією з причин вважають конфлікт в літаку між Бредом Піттом і прийомним сином Меддоксом. Нібито актор, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, підняв руку на дитину. Це стало останньою краплею і Джолі подала на розлучення.

Також ходили чутки про те, що Бред був не згоден з правилами Енджі у вихованні дітей, що також підлило масла у вогонь. Адже Джолі любить подорожувати з дітьми по країнам, а Пітт вважає це неприйнятним.

Після цього сталася низка скандалів. З’явилася інформація, що актриса налаштовує дітей проти батька.

Тим не менш шанувальники досі сподіваються на перемир’я зірок. Так, днями в ЗМІ з’явилася інформація, що хоч обидва не збираються відновлювати стосунки, але все-таки їм вдалося налагодити контакт. Під чутками, Джолі навіть залишиться на Різдво в Каліфорнії спеціально для того, щоб діти змогли відзначити свято з батьком.

Поки залишається невідомим, чи залишиться сама Джолі у святковий вечір, але в мережі впевнені, що навіть цей вчинок – великий прогрес у відносинах колишньої найкрасивішою голлівудської пари.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *