Витрати на держапарат у Бюджеті-2021 зросли майже наполовину, а на медицину грошей нема

Міністр фінансів України Сергій Марченко виступаючи у Верховній Раді в п’ятницю, пояснив збільшення витрат на заробітні плати у держапараті, закладені у проект Державного бюджету на 2021 рік “диспропорціями” у зарплатах серед міністерств. За його словами, у цьому немає проблеми.

“Ми, як міністерство фінансів – рахуємо бюджет. Ми бачимо диспропорцію у заробітних платах у різних міністерствах-відомствах, в Офісі Президента, в апараті Верховної Ради, у секретаріаті Кабміну. Якщо ми вирішили збільшити заробітну плату, наприклад, в Офісі Президента, це було рішення, тому що ми бачили, що там є диспропорції. Це не тому, що це якась політична історія, це було рішення Міністерства фінансів про збільшення цих коштів. Це люди, які працюють – це 500 людей. Я не бачу у цьому проблеми. Те, що зараз розганяється якась зрада – вона абсолютно не має за собою ніяких підстав”, – сказав міністр.

Як стало відомо раніше, у проекті бюджету на 2021 рік забезпечення фукнціонування зокрема ОПУ і Президента зросло до1 млрд 269,1 тис. грн.  (що становить близько 40% зростання).

Нагадаємо,  сьогодні Марченко представив у парламенті проект Державного бюджету на 2021 рік.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *