Уряд сьогодні затвердить проєкт бюджету на 2024 рік

У п’ятницю, 15 вересня, Кабінет міністрів затвердить законопроєкт про державний бюджет на 2024 рік та внесе його до Верховної Ради.

Про це перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив у Telegram.

“Цифри будуть трохи згодом, але це буде Бюджет затверджений з найбільшими видатками в історії України. Внесуть у парламенті теж сьогодні (правда не факт, що з текстом). Поки можу вам сказати, якій номер буде в Раді: законопроект №10000”, – зазначив він.

Як раніше повідомляв президент Володимир Зеленський, у держбюджеті на 2024 рік буде закладено щонайменше 1,6 трлн. грн. на оборону та безпеку. На соціальні видатки буде виділено щонайменше 469 млрд. грн.

Очільник держави також пообіцяв, що у березні 2024 року відбудеться “суттєва індексація пенсій”. До того ж Зеленський доручив прем’єр-міністру “підготувати основу для того, щоб у першому півріччі наступного року підвищити мінімальну зарплату в Україні”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *