Шмигаль назвав три найперспективніші сфери для інвестицій в Україні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на 17-му Віденському економічному форумі “Діалог майбутнього 2020” назвав найперспективніші сфери для інвестицій в України.

Про це повідомляється на сайті Кабінету міністрів України.

Так, станом на листопад 2020 року найперспективнішими для інвестицій є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема, ІТ.

За словами Шмигаля, попри пандемію, Україна налаштована на продовження системних реформ, які повинні допомогти вийти з кризи та стимулювати подальше зростання економіки.

“Лібералізація ринку земель сільськогосподарського призначення, медична реформа, розвиток електронного урядування і цифровізація державних послуг, забезпечення прозорих і справедливих правил ведення підприємницької діяльності – ось деякі з головних напрямів реформ, над якими ми сьогодні працюємо”, — пояснив міністр.

Новини за темою: В ЄС обіцяють нові інвестиції в Україну в разі ухвалення закону про водний транспорт
Крім цього, глава уряду наголосив, що Україна наразі є однією з найкращих у світі для аутсорсингу ІТ-послуг, а а галузь інформаційний технологій щорічно зростає на 20-25%.

“Наша держава є одним із провідних світових виробників та експортерів сільськогосподарської продукції з великим та невичерпним потенціалом. Вважаю, що країни Центральної та Східної Європи можуть бути джерелом інвестицій, ноу-хау та найкращих практик в Україні”, — наголосив він.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації розпочало підготовку проєктів для залучення інвестицій в Україну та формування сприятливого бізнес-клімату.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *