Парламент розгляне проєкт Державного бюджету вже після виборів

Завтра, 20 жовтня 2020 року, Верховна Рада не розглядатиме проєкт Державного бюджету на 2021 рік, як це планували зробити раніше. Питання бюджету парламент розгляне вже після місцевих виборів.

Про це під час погоджувальної наради 19 жовтня заявив голова парламенту Дмитро Разумков.

Він зазначив, що через те, що у парламенті хворіють або перехворіли вже 60 народних депутатів, а деякі перебувають на самоізоляції, в п’ятницю не відбулося засідання профільного комітету.

«Згідно з чинним законодавством, документ, який ми мали розглядати завтра, не готовий. Ми не зможемо на пленарному засіданні його розглянути. Тому що і народні депутати з ним ще не ознайомилися, і комітет ще не ухвалив відповідне рішення», — пояснив Разумков.

Водночас спікер Ради висловив упевненість, що найближчим часом профільний комітет підготує цей документ. Він закликав комітети Ради й уряд оперативно доопрацювати проєкт бюджету, щоб вчасно його ухвалити.

«Після того, як пройдуть вибори, ми згідно з графіком нашої роботи повернемося до Верховної Ради України з 3 листопада, я впевнений, що ми зможемо розглянути цей законопроєкт», — підсумував він.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *