Контрабанда лісу: Володимир Гройсман хоче викрити весь ланцюг змови

На урядовій нараді за участю керівників Нацполіції, фіскальної та аудиторської служб, а також “Укрзалізниці” Володимир Гройсман оцінив річний обсяг контрабанди деревини в 6-8 мільярдів гривень. 

“Важливо провести аудит усіх лісогосподарств, об’єднаними зусиллями – щоб ми знали, скільки вирубано лісу, скільки експортовано, скільки втратила держава. Але найголовніше – скільки ми втратили лісів, щоб ми могли їх відновлювати”, – сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив на важливості в цій роботі ролі “Укрзалізниці”, яка відтепер має фіксувати перевезення лісу та передавати матеріали Держаудитслужбі, ДФС, Нацполіції, інформує урядовий портал.

“Так ми зможемо прослідкувати весь ланцюг змови. Ця справа буде дуже голосною і ми хочемо передати її до Антикорупційного суду”, – повідомив прем’єр.

За його словами, невдовзі з’явиться алгоритм дій із урахуванням повноважень усіх органів, а також буде створено робочу групу.

Володимир Гройсман уточнив: “Мені потрібен результат, прізвища, аналітика по фірмах, хто їх засновував. На середину вересня готуємо публічний звіт щодо проведеної роботи в персоналіях”.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *