Грошова субсидія: Антимонопольний комітет пропонує Уряду обирати конкурентні банки

Антимонопольний комітет України пропонує Уряду переглянути постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі з тим, щоб забезпечити конкурентні умови відбору банків для цієї важливої справи. 

Держава повинна подбати про чіткі, прозорі та недискримінаційні критерії, що забезпечить можливість банкам конкурувати з метою здобуття переваг завдяки власним досягненням на ринку, повідомляє сайт Антимонопольного комітету.

Як відомо, Уряд визначив ПАТ «Державний ощадний банк України» уповноваженим здійснювати банківське обслуговування реалізації механізму надання житлових субсидій у грошовій формі.

Нагадаємо: запроваджено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.  Відповідно до постанови Кабміну це буде проходити в три етапи.

Перший має розпочатися 1 січня 2019 року і буде поширюватися на тих громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів. На другому етапі до монетизації повинні бути залучені громадяни, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року. На третьому очікується повний перехід на надання субсидій у грошовій формі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *