Голова НБУ Валерія Гонтерева подає у відставку – Луценко

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева написала заяву про звільнення. Про це у кулуарах Верховної Ради заявила народний депутат Ірина Луценко.

“Я вважаю що той фронт роботи, який вона на себе поклала, вона виконала, тому написала заяву. Є такий момент…Я думаю, що цей запас міцності і той запас роботи, яку вона на себе взяла, підійшов до краю… Я вважаю, що свою роботу, місію вона виконала”, – сказала нардеп.

Водночас, за словами Ірини Луценко, ця заява досі не підписана, а кандидатура нового голови Нацбанку ще не обговорювалась, бо “коаліцію Гонтарева влаштовує”.

Раніше Валерія Гонтарева і сама заявляла, що її “місія виконана”, вона готова піти у відставку і вже підготувала список кандидатур, які готові її замінити.

“На цій позиції має працювати справжній професіонал, банкір, технократ, не політик. Таке моє бачення, я вже запропонувала кілька кандидатур свого наступника. Але вибір, безумовно, за Президентом”, – заявляла голова НБУ.

Водночас у Нацбанку чутки про відставку своєї очільниці спростували.

“Прес-служба не підтверджує інформацію про відставку голови НБУ Валерії Гонтаревої. Як ви знаєте, НБУ традиційно за місяць повідомляє про зміни у складі правління. Всі члени правління НБУ працюють за планом і мають щільний графік роботи”, – заявили у прес-службі.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.