Голова Фонду держмайна закликає якнайшвидше продати “Укрспирт”

Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус закликає якнайшвидше продати державне підприємство “Укрспирт”. Відповідне звернення розміщено на офіційному сайті ФДМУ.

“Приватизація державного підприємства “Укрспирт” дозволить модернізувати галузь, привести інвестиції, зменшити тіньове виробництво спирту та зняти напругу навколо компанії”, – вважає очільник ФДМУ.

“Моя думка співпадає з позицією міністра агрополітики — треба скоріше продати той „Укрспирт“. У всьому світі лише ми та Білорусь є державним спиртовим монополістом”, — зазначає Ігор Білоус.

Навколо “Укрспирту” є багато політики та різних інтересів, водночас підприємство не модернізується, а виробництво йде майже кустарним способом.

“Збільшення врожаїв зернових забезпечує „Укрспирт“ стабільною сировиною. Для того щоб працювати над собівартістю продукції, необхідні інвестиції в залізо і технології. Жоден з товаришів, які сидять на „Укрспирті“, не буде цього робити. Вони працюють сьогодні на сьогодні. Ця схема веде в нікуди. Приватизувавши „Укрспирт“, ми підштовхнемо інші галузі, знімемо напругу навколо компанії”, — переконаний голова ФДМУ.

Щодо можливих термінів приватизації, Ігор Білоус вважає, що після прийняття відповідного закону “Укрспирт” можна підготувати до продажу за три місяці.

“Німці, голландці, британці — всі, хто займається дистиляцією, прийдуть на аукціони”, — переконаний голова Фонду держмайна.

Нагадаємо, що ДП “Укрспирт” – найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Виробнича потужність компанії – понад 36 млн декалітрів на рік. До складу “Укрспирту” входить 41 завод.

Підготував Олексій ЗАТВОРНИЦЬКИЙ

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.