Будівельна галузь в центрі уваги. Запрошує масштабна виставка (+фото)

У Києві – велика і потужна експозиція: 19 березня відвідувачів запросила міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo, на якій показують продукцію більше п’ятисот підприємств, в тому числі з 12 країн. Представлено товари тисячі провідних брендів.

Є чим похвалитися і фірмам та компаніям, які входять до Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів (її очолює Іван Салій). Зокрема, кияни та гості міста мають змогу ознайомитися з діяльністю акціонерного товариства «Домобудівний комбінат №4» (ДБК-4) корпорації ДБК «Житлобуд». Це –  добре знане будівельне підприємство з безперервним циклом виробництва – від виготовлення збірних залізобетонних конструкцій до монтажу, обробки та введення об’єктів в експлуатацію.

До складу корпорації “ДБК Житлобуд” входить ТОВ “Цетрбудпроект”, на рахунку якого – понад 20 спроектованих різноманітних об’єктів. Серед збудованих – і житловий комплекс “Навігатор”.

Якщо поглянемо на візитівку ДБК-4, то стане зрозуміло, що упродовж 40-річної діяльності комбінат набув величезного досвіду й успішно застосовує його для різних будівельних проектів: висотних житлових будинків, об’єктів соціального та промислового призначення, комплексної забудови житлових масивів з усіма необхідними інженерними комунікаціями і благоустроєм (в тому числі дитсадки, школи, басейни, лікарні, поліклініки, паркінги, офісні приміщення).

Президент Всеукраїнської спілки виробників будівельних матеріалів Іван Салій (другий праворуч) з колегами під час виставки.

Трудівники комбінату побудували 15 відсотків від усієї житлової нерухомості столиці, тобто 522 надійних будинків (а це – 84 000 квартир). Головою правління комбінату є Петро Шилюк, Герой України, Заслужений будівельник України.

Сьогоднішня виставка якраз і показує, який потенціал має будівельна галузь, які новітні технології бере на озброєння і які «козирі» є у різних підприємств конкурентній боротьбі на цьому ринку.

Є про що поговорити біля виставкових павільйонів членові Президії будівельної палати України, протоієрею Миколаю Терещуку і Станіславу Сташевському, першому віце-президентові Будівельної палати.

Звичайно, своє слово «говорить» і наука. Тому не випадково, 19 березня у виставковому павільйоні відбулася конференція «Перспективи впровадження будівельного інформаційного моделювання в Україні».

Екс-міністр будівництва. архітектури та жкг Павло Качур (праворуч), президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда і голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов.

Організаторами вситупили Будівельна палата України разом з Українською радою інженерів-будівельників та Національною академією державного управління при Президентові України.

Голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Олександр Ротов та Іван Салій – коротка розмова про сьогодення галузі.

Участь у цьому заході взяли провідні вчені, проектанти, керівники будівельних компаній та організацій, архітектори, представники центральних та місцевих органів влади, громадських організацій.

На виставковий захід завітали відомі та шановані експерти галузі: віце-президент Конфедерації будівельників України Анатолій Беркута (ліворуч) і член Президії будівельної палати України, директор ТОВ “Укрсервекс” Анатоль Кармінський.

Виставку проводить Київський міжнародний контрактовий ярмарок спільно з Будівельною палатою України.

Фото «Українського репортера»

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *