“Укрзалізниця”закупить у General Electric 30 тепловозів. Домовляються про виробництво в Україні

Кабінет Міністрів спільно з ДП “Укрзалізниця” завершили переговори з американською компанією General Electric щодо оновлення рухомого складу монополіста і виробництва локомотивів. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.

Раніше в.о. голови правління “Укрзалізниці” Євген Кравцов повідомив, що контракт з General Electric Тransportation на постачання 30 дизельних тепловозів моделі GE Evolution мають підписати до 20 лютого.

За словами Гройсмана, також “Укрзалізниця” і уряд завершили переговори з General Electric щодо виробництва нової тяги для потягів у нашій країні. У 20-х числах лютого буде підписано договір.

З американцями домовились, що локалізація виробництва становитиме не менше 40%, великовузлове складання локомотивів планують здійснювати на потужностях Крюківського вагонобудівного заводу.

General Electric Тransportation – дочірня компанія General Electric, яка випускає обладнання та машини для залізничного і морського транспорту, гірничодобувної та бурильної промисловостей, а також вітряних електростанцій.

У місті Ері, штат Пенсільванія, відбувається основне складання локомотивів, дизельні двигуни випускають у місті Гров-Сіті. У 2018 році завод мають відкрити і в Форт-Уерті, Техас. Ліцензоване виробництво локомотивів GE з 2015 року відбувається на заводі в ПАР, а цього року має відкритися фабрика в Індії.

GE Transportation є найбільшим тепловозобудівним підприємством у Північній Америці. З 2005 року основна продукція – дизельні тепловози серії Evolution (6 моделей – ES40DC, ES44DC, ES44AC, ES44C4, ES44DCi/ES44ACi і ET44AC/ET44C4.

17 січня 2018 року GE Transportation уклала контракт вартістю $900 млн на постачання Казахстану 300 маневрових локомотивів і ремонт 175 локомотивів Evo. Це далеко не перша угода між GE Transportation і Казахстаном: у 2006 році в Астані збудували завод зі збирання локомотивів Evo, відтоді він виробив понад 300 грузових і 8 пасажирських локомотивів.

 

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.