СБУ в Запоріжжі обшукує завод “Перетворювач”. Шукають зраду

28 листопада працівники СБУ та прокуратури проводять обшуки на запорізькому заводі “Перетворювач”. Відомо, що обшуки відбуваються за санкцією суду, інші деталі не розголошують.

У грудні 2016 року прокуратура Запорізької області повідомляла, що проти посадовців ПАТ “Запорізький завод “Перетворювач” відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.110-2 КК України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Встановлено, що посадовці заводу в 2015 році постачали товари військового призначення одній з компаній в Росії. Крім того, за даними фінансової звітності, 99% надходжень підприємства – кошти від експорту продукції переважно російським підприємствам. У подальшому продукція заводу використовується для оснащення армії та військо-морських сил РФ, у тому числі зарядних пристроїв для підводних човнів.

У себе на сайті ПАТ “Завод “Перетворювач” пише, що є єдиним в Україні виробником силових напівпровідникових приладів: діодів, тиристорів, модулів тощо на струми від 10 до 4000А, напруга до 4000В.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *