Донецький NORD переніс виробництво холодильників до Китаю

Вітчизняний виробник побутової техніки NORD більше не вироблятиме холодильники в Україні. Виробництво переноситься в Китай. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Упродовж майже півстоліття холодильники NORD випускалися на потужностях Донецького заводу холодильників. З серпня 2014 року, коли на сході України почалися бойові дії, підприємство в Донецьку законсервували.

“З часу консервації заводу в 2014 р., впродовж останніх 2-х років ми проаналізували десятки провідних світових виробничих майданчиків в пошуках найкращого високотехнологічного виробництва холодильників. Намагаючись зберегти і перенести накопичений досвід в конструкторських розробках, а також з огляду на практику більшості європейських і світових торговий марок (Siemens, Whirlpool, Samsung), було прийнято рішення зупинити свій вибір на китайському виробничому майданчику світового лідера компанії Midea”, – йдеться у прес-релізі.

Повідомляється, що заснована в 1968 р., компанія Midea є сучасною багатопрофільною корпорацією, яка спеціалізується на виробництві побутової техніки. Сьогодні група Midea налічує 130 тис. співробітників. У 2013 р. обсяг продажів компанії Midea досяг $18,7 млрд, обсяг експорту – $7,2 млрд.

Нагадаємо, що влітку 2016 р президент групи “Норд” і екс-нардеп від “Партії регіонів” Валентин Ландик продав свій пакет акцій (79,93%) “Норду” російській компанії “Діорит-Техніс”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *