Арбузова — на нари! Цього вимагає Генпрокуратура

Генпрокуратура намагається “зловити” ще одну крупну рибу — Арбузова. Колишньому першому віце-прем’єр-міністру України направлено підозру. Одного із стовпів клану Януковича звинувачують в оборудках на десятки мільйонів гривень.

В Україні триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами невиконання покупцем пакету акцій ВАТ «Укртелеком» – ТОВ «ЄСУ» умов приватизації щодо створення виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення (далі – ТМСП), незаконного фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України та приватизації 92% державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Арбузову направлено повідомлення про підозру про незаконне фінансування упродовж 2012 – 2013 років створення ТМСП за рахунок коштів Державного бюджету України в сумі 220 мільйонів гривень.

Ось що зазначає Вікіпедія по Арбузова.

Сергій Арбузов під час подій Євромайдану зник з України. З 22 квітня 2014 року знаходиться в розшуку МВС. Арбузов не має Реєстраційного номера облікової картки платника податків. За його словами, він відмовився від нього з релігійних мотивів».

Сергія Арбузова звинуватив у безграмотності народний депутат України Андрій Шкіль, за інформацією якого Арбузов зробив кілька помилок в автобіографії. Так він написав, що його теща народилася у Вітебській області Росії, тоді як ця область є частиною Білорусі. Окрім того, Сергій Арбузов написав, що він народився «у місті Донецькі».

За результатами щорічного дослідження Інституту масової інформації та Незалежної медіа-профспілки потрапив в десятку «найбільших ворогів української преси» у 2012–2013 роках.

Експерти та журналісти пов’язують колишнього першого віце-прем’єра Сергія Арбузова з «Сім’єю» Януковича та з Сергієм Курченком зокрема. Підтвердженням цього вважається запис у нотатках екс-охоронця Януковича: «рос. Курченко просит встречи в любое время. Вопрос согласован с Арбузовым.»

Підготувала Світлана КОВАЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *