Олександр Турчинов: “РФ намагається розпочати блокаду Азовського узбережжя”

Росія розглядає Азово-Чорноморський регіон як плацдарм для подальшої експансії. Про це заявив Олександр Турчинов, перебуваючи в районі проведення ООС.

«Ми бачимо, як РФ фактично намагається розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України», – сказав секретар РНБО.

Він наголосив, що на Маріупольському напрямку не виключається проведення ворогом як сухопутних, так і морських десантних операцій.

На нараді з керівництвом Міноборони, командуванням ООС, керівниками Держприкордонслужби, Нацполіції та Нацгвардії йшлося про посилення берегової оборони та організацію ефективної протидії сухопутним і морським провокаціям з боку РФ.

Олександр Турчинов також побував на передових позиціях у Широкиному, інформує РНБО. За його словами, для адекватної протидії російській експансії треба посилити військово-морську присутність України в регіоні шляхом «перебазування частини корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ, розгортання додаткових постів спостереження за береговою лінією та акваторією моря, а також груп швидкого реагування на російські провокації в Азовському регіоні».

Фото Апарату РНБО

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + four =