Ігри Нескорених: «Ми перетворили наш біль на силу» (+відео)

Оргкомітет Ігор Нескорених в Україні презентував нове відео на підтримку національної збірної, повідомляє «Український репортер».

Відеоролик закликає підтримати учасників нашої збірної – ветеранів та військовослужбовців, поранених в АТО, – на міжнародних Іграх Нескорених в австралійському Сіднеї з 20 по 27 жовтня.

«Серйозне поранення – не привід ставити крапку на своєму житті», – переконують 15 учасників української команди. Символом поранення у відео стає жовта лінія, яка ділить життя військовослужбовців на «до» та «після». Ця лінія осмислюється як стартова смуга нового життя.

«Спорт допомагає пораненим військовим повертатися до повноцінного та активного життя, – розповідає Оксана Горбач, координатор проекту Ігор Нескорених. – Наша мета – не лише забезпечити підтримку збірній, а й залучити до спортивного руху якомога більше травмованих військовослужбовців. Сподіваємося, приклад збірної України надихне їх».

Змагання в Сіднеї стануть другими Іграми Нескорених, у яких візьме участь Україна. Торік у Торонто 15 наших ветеранів у канадському Торонто вибороли у шести видах спорту 14 медалей, вісім із яких – золоті.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + eighteen =