Власники єврономерів, готуйте по 2 євро. Щодня!

З кожним днем на вулицях стає все більше автомобілів з іноземними номерними знаками. І все більше проблем у їхніх власників. 24 травня автолюбителі примчали до Кабміну, Верховної Ради з протестом. Що хвилює їх?

25 травня парламентський комітет з питань податкової та митної політики розгляне скандальний законопроект про запровадження плати для власників авто з іноземними номерами (автори – Максим Бурбак та його однопартієць з «Народного фронту» Віталій Корчик).

Цей законопроект запроваджує обов’язкову щоденну плату -2 євро з усіх власників авто з іноземною реєстрацією на території України, навіть якщо вони не є громадянами нашої країни.

Українці вже почали висловлювати своє невдоволення цим законопроектом у соціальних мережах. Зокрема, з критикою на адресу Максима Бурбака виступила фейсбук-спільнота «Авто Євро Сила»:

«Знайомтеся друзі, Максим Бурбак – народний обранець, який вирішив, що занадто мало з нас покращень. Тепер, за ініціативою цього депутата, всі, хто пересувається дорогами України на авто з іноземною реєстрацією, незалежно від того громадянин України чи – гість нашої держави, повинен буде платити за це. Платити доведеться 2 євро на день.

Автомагнати (олігархи) недоотримують “бабло” завдяки громадянам, що знайшли спосіб користуватися якісними європейськими машинами за ціною, що втричі менша, аніж аналогічне авто в Україні. Замість прийняття законів, які дозволять громадянам придбати авто по цінах Європи, що пропонує “Авто Євро Сила”, депутати ВР… вирішують здирати з водіїв по 2 євро на день…”

Фото Олексія ІВАНОВА

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”