Страшні хімікати для гостомельського дитсадка. Активісти б’ють на сполох

Лариса Богданова

Хочу розповісти про жахіття, яке довелося пережити в Гостомелі 10 січня. Будівництво дитячого садочка на вулиці Остромирській може обернутися для нашого селища екологічною катастрофою.

Виявилося, що селищна рада не закуповує будматеріали для зведення дитячого садочка – робітники використовують крадені, розбиваючи старі будівлі СТОВ ,,Бучанський” без його дозволу.

За словами представника підрядної організації, Гостомельська селищна рада показала їм, де саме брати оце “добро” на підсипку будівлі, що споруджується. Сьогодні виявилося, що на підсипку пішов… склад хімпрепаратів, міндобрив з часів СРСР.

В Україні такі хімпрепарати не утилізуються, частину забрала Польща, решту законсервували. Тепер ці склади розламані, розбиті, сморід виїдає очі.

Будівництво дитсадка на Остромирській. 2017 рік.

“На будівництві й таке згодиться”, вирішили в Гостомелі. Ми із жахом дізналися, що ця “хімія” пішла в нашому селищі на спорудження дитячого садка. Приїхавши негайно на місце події, стали чекати поліцію. А тим часом в горлі пересохло, ми почали відкашлюватися. Оце так шкідливо діють залишки хімскладів!

Будівельники терміново почали присипати “компромат” глиною, але нам вдалося завадити їм. Адже все це потрібно не ховати під стінами майбутнього садочка, а вивезти та за допомогою фахівців знезаразити всю територію будмайданчика. Виходить, посадовці Гостомельської селищної ради підсунули населенню “хімічну” бомбу уповільної дії. І це ж йдеться про дітей! Невже гроші затьмарюють розум? Вони ладні хімсклади “пускати” на будматеріали, аби більше прикарманити… Бо як ви думаєте, в актах виконаних робіт ця підсипка прописана та проплачена? Напевно, так.

Лариса БОГДАНОВА, Гостомель

Фото “Українського репортера”

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − 5 =