Арештований депутат Чемерис узяв участь у роботі сесії

На сесію Гостомельської селищної ради 7 вересня прийшов депутат Сергій Чемерис, який за рішенням суду має перебувати під домашнім арештом.

Нещодавно правоохоронці – працівники Київської місцевої прокуратури №5 спільно з колегами із СБУ – затримали Чемериса за підозрою у хабарництві. Чемерис поєднує депутатство з роботою на посаді старшого інспектора відділу з благоустрою Гостомельської селищної ради.

Прокуратура Києва зазначила, що чиновник “зажадав від підприємця грошову винагороду в розмірі 30 тисяч гривень за сприяння в укладенні договору щодо розміщення об’єктів пересувної торгівлі на території Гостомеля. Посадовця затримано після одержання ним другого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч гривень. На даний час за місцем роботи фігуранта кримінального провадження тривають обшуки”.

Депутат Юрій Марчук (праворуч) запитує Чемериса, на якій підставі він перебуває у сесійній залі

Затримали Чемериса на території складів у Гостомелі, на вулиці Свято-Покровській — тут розташовано відділ з благоустрою селищної ради. А ці приміщення належать фірмі, яку контролює мер Гостомеля Прилипко. Чемерис є однодумцем мера Прилипка, голосує на сесіях в унісон з ним.

7 вересня в Гостомельській раді розглядали дуже важливе для селища питання – про генплан. Цей документ громадськість називає сумнівним, підготовленим на догоду бізнесовим інтересам родини мера Прилипка. Тим не менш, коригування генплану усе ж на сесії затвердили, в тому числі і за підтримки арештованого депутата Чемериса. Бо ж для Прилипка у цій ситуації був важливим кожен голос. Допомогли “протиснути” питання також і до 50 осіб “тітушок”, які ущент заполонили сесійну залу, заблокувавши вхід.

Тож яким чином арештований депутат Чемерис узяв участь у роботі сесії,  має, очевидно, з’ясувати слідство.

Леонід БОРИСЕНКО

Фото на головній: арештований депутат у сесійній залі ради
Фото “Українського репортера”

На цю тему читайте також тут

Навіть кошмаром не назвеш Гостомельську сесію. Це — значно гірше (+аудіо)

Гостомельську селищну раду окупували “тітушки” (+відео)

 

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *