Понад тонну українських книжок одержали на сході від “Території Книги”

Анжеліка Рудницька – українська співачка, телеведуча, громадська діячка, волонтерка, авторка музичного проекту “Територія А” – вже понад три роки збирає українські книжки для бібліотек Донеччини та Луганщини. А на початку червня минулого року ця акція переросла у проект “Територія Книги”.

За рік до прифронтових сіл і містечок було відправлено понад тонну українських книжок. „Надзвичайно зворушливий момент, коли місцеві сільські дітки прибігають подивитися, які книжки їм привезли і хто саме приїхав”, – ділиться Анжеліка своїми враженнями у соцмережах.

А напередодні Різдва відома співачка (на фото) зробила подарунок для… “наймолодшого бібліотекаря України”. Саме такий статус має тепер чотирнадцятирічний школяр із Донеччини Дмитро Ружевич. У березні минулого року експертна комісія занесла його ім’я до Книги рекордів України як наймолодшого директора вільної бібліотеки на громадських засадах. Мешкає він у зоні бойових дій, у селі Сергіївці Слов’янського району. Попри діагноз спинальної м’язової атрофії (хлопець пересувається на візку), він не лише створив бібліотеку української книги у своєму селі, а й збирає посилки з книжками і дарує їх дитячим будинкам. І ось днями сам отримав посилку з різдвяним подарунком –понад три десятки книжок українською мовою, які збирали небайдужі українці в межах проекту «Територія Книги». Також у посилці були диски нового новорічного альбому Анжеліки Рудницької з українськими колядками «Територія Різдва».

“Триває час різдвяних мрій і див, – написала пані Анжеліка у Фейсбуку. – Не всі олені та ангели ще довезли подарунки українським адресатам.”Територія А” теж продовжує розсилати у сільські бібліотеки Донеччини та Луганщини україномовні книжки. Вже цього року наші з вами бандеролі прийшли у села Нова Астрахань (Луганщина), Олександрово-Калинове (Донеччина), у хоспіс для літніх людей із сірої зони (с. Скибин на Київщині).

Але бібліотек ще дуже багато.

Якщо ви готові зробити подарунок – приносьте або надсилайте в офіс “Території А” українські книжки.

Контактний телефон: 044-531-97-53. Проект “Територія Книги”.

Дякуємо усім небайдужим. Малими кроками будуємо велику Україну”.

Фото зі сторінки Анжеліки Рудницької у Фейсбуку 

На цю тему читайте тут:

Анжеліка Рудницька запрошує до “Олімпу книг”

Зірковий вертеп-2018. Дивовижна вистава на Софійській площі (+відео)

 

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − five =