Кличко подарує поліцейським, які затримали вандалів, велосипеди

Мер Києва Віталій Кличко передасть велосипеди трьом правоохоронцям Подільського управління поліції, які затримали зловмисників, що намагалися поцупити частину скульптурної композиції на Поштовій площі. Про це повідомив Київський міський голова, – інформують “Українські реалії”.

Кличко зауважив, що 6 квітня, вночі, затримали “на гарячому” двох осіб, які пошкодили і намагалися поцупити фрагменти стилізованої латунної карти Києва під скульптурою “Малюки, що граються”, встановленій на Поштовій площі.

“Я вдячний правоохоронцям, які оперативно відреагували і затримали цих нищівників. Вже розпочато кримінальне провадження”, – написав Кличко.

Мер додав, що до нього звернулося керівництво Подільського управління поліції з клопотанням про заохочення інспектора чергової частини відділу моніторингу, майора поліції Дмитра Гунька; інспектора сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи відділу превенції Тараса Завадського та лейтенанта поліції, слідчого Олександра Бабчука.

“Я усіляко підтримуватиму тих, хто допомагає зберегти наше місто, його майно і об’єкти, що прикрашають Київ. Тому, відзнаки міського голови – само собою. Але ще я звернувся до соціально відповідального бізнесу і ми придбаємо для цих трьох правоохоронців і подаруємо їм велосипеди! Думаю, у весняно-літній сезон це буде доречно”, – наголосив Кличко.

Він пообіцяв, що найближчим часом передасть велотранспорт цим трьом працівникам Подільського управління поліції.

Мер Києва наголосив, що останнім часом побільшало актів вандалізму в столиці. “То відремонтований підземний перехід спаплюжать фарбою, то розіб’ють каменем вікно в новому трамваї, то пошкодять скульптури малюків на Поштовій. А побиті чи поцуплені світильники на відновленій огорожі Ботанічного саду, що на бульварі Шевченка, ми вже втомилися міняти. Це все – вигляд нашого міста, кошти бюджету, витрачені на ремонти об’єктів. Це – серйозні речі”, – сказав Кличко.

Він переконаний, що відповідальність за такі правопорушення має бути невідворотньою і для всіх. “Сподіваюся, нам в цьому допоможуть і відеокамери, яких ми все більше встановлюємо в місті”, – підкреслив мер столиці.

Редакція

Редакція

Редакція “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + five =