У 2018 році зарплати вчителів зростуть на 25% – Гройсман

Кабінет Міністрів в рамках програми підтримки української освіти закладає в проект бюджету на 2018 рік збільшення заробітних плат вчителям на 25%. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час перевірки роботи Центру надання адміністративних послуг у Києві.

“Ми маємо забезпечити подальше підвищення зарплати українським вчителям. Тому в бюджеті на наступний рік буде чергове підвищення – в рамках 25%”, – сказав Гройсман і нагадав, що цього року уряд забезпечив 50-відсотковий ріст зарплат педагогів (з 1 січня 2017 року).

Згідно з урядовими даними, зараз педагоги в середньому по країні отримують: молодий вчитель без стажу роботи – 4 825 грн, молодий вчитель зі стажем роботи 3-10 років – 4 851 грн, вчитель 1-ї категорії – 6 374 грн, вчитель вищої категорії – 6 836 грн.

Голова уряду додав, що Кабмін започатковує програму модернізації навчання і розпочинає з перших – третіх класів.

“Хочемо укомплектувати ці класи технічними засобами для розвитку дітей”, – сказав прем’єр. Раніше він обіцяв, що 2018 рік стане “роком розвитку якісної освіти в Україні”.

Це буде здійснено за рахунок створення опорних шкіл, яких в Україні вже нараховується понад 380, закупівлі шкільних автобусів, переоснащення навчальних закладів і забезпечення їхніх матеріальних потреб, перегляду освітніх програм та збільшення заробітних плат українським вчителям.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − four =