Шойгу будує рейхстаг під Москвою. А фюрер в Кремлі

Якщо в 1944-1945 роках було актуальним гасло “На Берлін!”, то сьогодні, певно, злободенним є заклик: “На Москву!” Бо нацистський рейхстаг зразка 1945 року, точніше його копія, скоро постане у підмосковній Кубинці.

Цю ідею озвучив такий собі мілітаристський крук Шойгу, який ходить в чині міністра оборони. Подейкують, що з головою у нього нібито не все гаразд. Бо як інакше зрозуміти цей проект? Задумка така: юні патріоти мусять вчитися штурмувати рейхстаг, відпрацьовуючи навики бойових дій. Викопають траншеї, збудують бліндажі. Деякі німецькі депутати розгнівалися на авторів московського рейхстагу, але путінського міністра це не хвилює. Знай, своє тороче.

Ще б відповідний бункер збудував. Бо ж “геббельсів” в рашистів вистачає.

Треба б порадити Шойгу піти далі у свої проектах, турбуючись про «скрепи»: скажімо, збудувати макет Москви 1382 року, коли хан Тохтамиш розбив московітів, спаливши місто. А оскільки цей лиховісний крук прагне ще й поставити біля рейхстагу копію підводного човна, то можна підказати йому, щоб відтворив Цусімську битву 1905 року — це ж тоді царський флот зазнав нищівної поразки від Японії.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Редакція

Редакція “Українського репортера”