Порошенко: заява Захарченка про створення “Малоросії” – це похорон “Новоросії” (+відео)

У сепаратистського проекту “Новоросія” немає жодних перспектив, окуповані райони Донецької та Луганської областей, а також Крим будуть повернуті під суверенітет України. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час візиту до Грузії, коментуючи заяву ватажка донецьких терористів Захарченка про створення “Малоросії”.

“Проект “Новоросія” був похований. Україна відновить суверенітет над Донбасом і Кримом. – Порошенко”, – написав  у своєму Твіттері прес-секретар президента Святослав Цеголко.

“Український народ поховав “новоро$$ію”, похоронить і “малоро$$ію”. Хворі фантазії російських маріонеток завжди зникають як мара. Територіальний суверенітет України буде відновлено. Беззаперечно!” – вторить і начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

“Метою Росії було розділити Україну навпіл. Так званий проект “Новоросія” було повністю провалено”, – такий допис опублікував у своєму Твіттері і Петро Порошенко. Голова держави заявив, що ватажок бойовиків Захарченко є не політичною фігурою, а маріонеткою, яка транслює кремлівські заяви.

“Українці завжди можуть розраховувати на братній грузинський народ. Так само, як братній грузинський народ може розраховувати на тверду підтримку українців. Ми нікому не дозволимо диктувати майбутнє нашим народам”, – заявив Петро Порошенко і висловив вдячність тим грузинам, які в 2014 році приїхали до України захищати її суверенітет.

Українці завжди можуть розраховувати на братній грузинський народ. Так само, як братній грузинський народ може розраховувати на тверду підтримку українців. Ми нікому не дозволимо диктувати майбутнє нашим народам.Щиро радий плідному спілкуванню з Президентом Грузії Giorgi Margvelashvili

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 18 липня 2017 р.

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що заговоривши про “Малоросію”, Кремль намагається розіграти абхазький сценарій на Донбасі.

“Кремлівські ляльководи зі своїми донбаськими маріонетками влаштували черговий балаган, витягнувши з нафталіну Малоросію”, – написав голова МЗС.

У такому ж ключі висловився і секретар РНБО Олександр Турчинов: “Заяви кремлівських клоунів-маріонеток, які називають себе керманичами окупованого Росією Донбасу, щодо створення Малоросії – ще один доказ агресивних планів Путіна та його маніакального небажання вирішувати питання на сході України мирним шляхом.

Ця збочена маячня, яка була написана в Кремлі та озвучена рядженими клоунами на кшталт Захарченка, свідчить про бажання московських “стратегів” знову відновити просування військової агресії на захід, втягуючи в криваві жорна нові регіони України.

Доля кремлівського плану “Малоросія-17” буде аналогічною “Новоросії-14”, або будь-якій іншій “Дебілоросії” путінського формату”, – наголосив Турчинов.

 

Rost

Журналіст “Українського репортера”

1 коментар до “Порошенко: заява Захарченка про створення “Малоросії” – це похорон “Новоросії” (+відео)

  • 20.07.2017 о 20:41
    Permalink

    Нехай захоплять спочатку територію Новоросії на території РФ а потім можна і домовлятися. Чувак має силу, генерал, так чому не дати йому генералісімуса новой РФ. Сталін спочатку теж був злодій в законі.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =