Поплічники Януковича починають каятися?

Екс-заступник міністра економічного розвитку часів Януковича Олександр Сухомлин та колишній заступник глави міністерства доходів та зборів Андрій Головач дали свідчення проти екс-президента Віктора Януковича та інших представників тодішньої влади.

Інформацію про це в кулуарах Верховної Ради підтвердив головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Про це повідомляє Еспресо.

“Головною військовою прокуратурою закінчено розслідування, скеровано до суду отримані вироки українського суду, за якими, члени злочинної організації Януковича, зокрема, колишній перший заступник міністерства доходів та зборів генерал Головач, а також заступник міністра економіки в уряді Азарова Сухомлин, як члени злочинної організації Януковича, повністю визнали свою вину, дали викривальні покази як по горизонталі, так і по вертикалі з наданням безпосередніх прямих свідчень на керівництво злочинної організації”, — сказав Матіос.

І якщо про угоду Головача зі слідством 15 лютого повідомив генпрокурор Юрій Луценко, то про зізнання Сухомлина, його угоду зі слідством у справі Курченка і відшкодування стало відомо сьогодні, 20 лютого.

За словами Матіоса, відповідно до вироку суду, представники злочинної влади екс-президента України сплатили до державного бюджету 152 мільйони гривень.

Згодом на своїй сторінці у Facebook Матіос повідомив про рішення бюджетного комітету ВР про одноразову виплату родинам Небесної Сотні та загиблих під час АТО коштів членів злочинноі організації Януковича (3256 сімей) у сумі 152 млн.грн., які за вироком суду вилучила Головна військова прокуратура.

Rost

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 14 =