Екзархи передали Порошенку лист від патріарха Варфоломія (+відео)

Петро Порошенко провів зустріч з екзархами патріарха Варфоломія архієпископом Памфілійським Данилом і єпископом Едмонтонським Іларіоном.

Вони привезли президентові лист вселенського патріарха, в якому Варфоломій знову підтвердив намір дарувати Україні автокефалію.

За словами екзархів, які наводить LB.ua, вони прибули до Києва, «щоб продовжити роботу над уже вирішеним питанням про початок процесу надання автокефалії Українській православній церкві».

«Ми перебуваємо на прямій, яка веде до фінішної лінії», – заявив архієпископ Данило.

Священнослужитель наголосив, що вони приїхали до України, аби принести єднання українському православ’ю:

«Ми готові до співпраці з УПЦ Київського патріархату. Готові до співпраці і гарного діалогу з УПЦ в лоні Російської православної церкви. А також із УАПЦ. У нас немає жодних застережень для того, щоб зустрічатися з представниками різних релігійних організацій, почути їхню думку».

Зустріч з Екзархами Вселенського Патріархату

Вітаю у Києві у якості екзархів Вселенського Патріархату Його Преосвященство Архієпископа Памфільського і Західної Єпархії УПЦ в США Даніїла і Його Преосвященство Єпископа Едмонтону і Захiдної Єпархії УПЦ в Канаді Іларіона. Українці сотні років молилися, щоб мати Єдину Помісну Православну Церкву. Взори українців були спрямовані на Матір-церкву на Константинополь. Приємно, що Господь почув наші молитви. Приємно, що ми спільно пройшли цей шлях і, можна сказати, вийшли на фінішну пряму.Дякую за великий особистий внесок екзархів Вселенського Патріархату Даніїла і Іларіона, щоб Єдина Помісна Православна Церква наблизилася. Ми віримо, це точно стане можливим.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 17 вересня 2018 р.

Serge

Журналіст “Українського репортера”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =